از سنگ تا الماس

خوشا روزگاری که به خنیاگری میگذرد....

این روزها..

بعضی وقتا حس میکنم تبدیل شدیم به ملتی که از دست خودمون خیلی عصبانی هستی...خیلی خیلی هم عصبانی هستیم.....از آشغال ریختن کف خیابون و کنار رودخانه بگیر تا قوانین راهنمایی رو رانندگی و گشت ارشاد و بلند حرف زدن توی اماکن عمومی و بیکاری و تورم و افزایش نرخ دیه و نتیجه نگرفتن تیم فوتبال و آلودگی هوا و ....هزاران چیز دیگه..!

همش دنبال فرصتی هستیم تا "ایرانی" و ایرانی بودن" رو محکوم کنیم..!

به فکر این هستیم که که علت رو از ایرانی بودن و حکومت استبدادی و اسلام و زرتشت و خلفای راشدین بدونیم.....

نمیدانم درست است یا نه....ولی هر چه هست اصلا خوب نیست...اصلا خوب نیست که ملتی خودش را پست بداند و از همه مهمترخود را همین بداند که هست.

نویسنده : : ٧:٥۱ ‎ق.ظ ; شنبه ۳۱ خرداد ۱۳٩۳
Comments نظرات () لینک دائم

میباره بارون...

آلبوم جدید محسن نامجو منتشر شد.

در این اوضاع که اکثر خوانند گان و فعالان موسیقی به دلیل مشکلات کپی رایت و هزینه های جانبی ترجیح میدن که ترانه های خودشون رو بصورت "تک تراک" منتشر کنند و هزینه های یک البوم رو پرداخت نکنن.

به نظرم تزانه" من مست" و "رضا خان" ترانه های بودن که در اونها "خود" اصلی نامجو...یا همون خودی که من دوست دارم اشه...دیده میشد... باقی کار ها هم خوب بود...تم های محلی ترانه "بارون" و "آدم پوچ" هم خوب بود.

"من مست" من رو برد به اون سالهایی که با دو سه تا از دوستان تازه نامجو رو کشف کرده بودیم و هنوز کمتر کسی میشناختش سالهای 83 و 84 ...چیزی غیراز موسیقی شاید باعث علاقه من به نامجو شد....که حالا بعد از 10-12 سال زیاد برام مهم نیست که سه تارش در "مقدمه ترانه"من مست" اصلا کوک نیست...لبخند

خلاصه که باز هم آلبوم جدیدش اومد و به علت فیلترینگ نمیتونم آدرس جایی رو  بزارم برای دانلود...پس زحمت سرچ رو خودتون بکشید.چشمک

آلبوم"از پوست نارنگی مدد" با صدای محسن نامجو.

نویسنده : : ۸:٥٥ ‎ق.ظ ; یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳٩۳
Comments نظرات () لینک دائم