تقریبا هر زو که از سر کار میام خونه....یک راست میرم تو اتاقم...یه کمی با کتابام و درسا ور میرم....یه کم با کامپیوتر....چای و میوه.....احوال پرسی از جناب سنتور (نت های گروه و تمرینهای خودم)... دستی هم  بر سه تار عزیزم...!! تقریبا سه ماهه که تلویزون دیگه نمیبینم(حتی فوتبال).....!

سر ماه پرداخت انواع قسطها و بیمه و مالیات و.....

زندگی داره به این شکلی که گفتم پیش میره.... میخوام بدونم"ریکاردو،کینز،آدام اسمیت،هایک،میل،فریدمن،فیلیپس و باقی اقتصاد دانان بزرگی که در مورد ثروت و رفاه و ....نظریه دادن...برای بهبود این شرایط و رسیدن به بازده بهتر...الگویی رو طراحی کردن..؟؟

گیرم راه پولدار شدن هم پیدا شد.؟

اون موقع از شرکت چند ملیتی تولید و عرضه انواع.....که دارم.....میام خونه میرم تو اتاقم(البته٣٠ دقیقه از درب منزل تا اتاقم طول میکشه...چشمک) ...یه کم با کتابا و مقالاتی که رو میزمه ور میرم....بعدش میرم با کامپیوتر ور میرم و احتمالا آخرین قیمت سهام شرکتهام رو و ....چای(بهترین چای موجود در جهان) و میوه(که میوه هاش هم از گرون ترین میوه فروشی یک قرن گذشته برام تهیه کردن)....احوال پرسی از جناب سنتور(احتمالا تمرن جهت اجرای کنسرت برای انجمن پیشکسوتان هنر دوست)..یه تار هم که هست و......تلویزیون هم اگه شرایط بستگی به دولت وقت داره...!

سر ماه سرمایه گذاری های مختلف و پرداخت مالیات ها و عوارض وتعرفه و گمرک و ...به 15 نرخ ارز رایج دنیا....عینک

فکر میکنم فقط مقیاس قضیه یه کم وسیع تر شد....!!

واقعا میخواین راه پولدار شدن رو بهتون بگم...؟؟

پ ن1:کسی که خودش پولدار بشه نمیتونه از زندگی لذن ببره...ولی کسی که باباش پولداره...اون خیلی میتونه خوش به حالش بشه..ولی من در هر دو صورت خوشحالمچشمک

پ ن2:کسانی که پولدار نیستن با توجیحاتی از این دست(که در بالا اشاره شد) دل خودشون رو خوش میکنننیشخند