ای واعضان...ای واعضان...

این حق توست که هر رنگی دلت میخواد بپوشی.....

دست کسی رو که دوست داری بگیری تو دستت...و آزادانه توی شهرت....تو کشورت قدم بزنی.....

این حق توست که بتونی کار داشته باشی.....

با هشت ساعت کار کردن بتونی حداقل رفاه رو داشته باشی...

این حق توست که بتونی موسیقی گوش بدی...برقصی...شادی کنی....شاد باشی..

کتاب بخونی...حرف بزنی....فکر کنی....وجود داشته باشی....

حق توست که بخواهی....و بدست بیاری.....و آزاد باشی...

   

/ 11 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فرا

چرا با دست خودمون چهار نفر آدم شیاد میاریم بالای سرمون تا برامون قانون وضع کنن و ما رو از حقوقمون منع کنن که هیچ، بلکه بهمون دستور بدن به حقوق دیگران تجاوز کنیم و ککمون هم نگزه؟

مینا(دست نوشته های خیال)

دقت کردی که ما تقریبا هیچ کدوم از این حقوق رو نداریم ؟ بابا آدم با برادرش راه میره گیر میدن که این کیه ؟ تازه مثل دوقولوها شبیه هم هستیم !!! ما حتی فکرمون و بودن و نبودنمون هم دست دیگرانه تو این کشور . آدمها رو میشه نابود کرد و کشت ولی فکر رو نمیشه . واسه همینه که میشه مبارزه کرد برای آزادی و بدستش آورد . شاید در دراز مدت .

صنم

به امید آن روز..................[رویا][رویا][متفکر]

مریم( به تماشاي آبهاي سپيد)

این جایی که آدرسشو دادی کجاست؟!!!!!!! این حقارو کجا به آدم می دن؟.... فکر کنم دلت جریمه می خواد!!!!!... تو مملکتی که نصف جووناش معتادن، كي ديگه مي ره دنبال حقش؟!!!

علی سلیمی

سلام پس حق اونهایی که آزادی رو به زنجیرمیکشن چی میشه.

وحید زایری

و این حق توست که واعظان را واعضان بنویسی ! [نیشخند] و این حق توست که دستگیر شوی ![نیشخند] و این حق توست که در زندان اعتصاب غذای خشک یا خیس یا نیمه خشک کنی ![نیشخند]

اسحق فتحی

اسماعیل عزیز از افسانه ها سخن میگویی! ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش باید برون کشید از این ورطه رخت خویش آقا شما هر وقت تشریف میارید با پیامهایتان ما را شرمنده میفرمایید دوست دارم یک روز بیام یکی از آن اجراهای بداهه ی شما را بشنوم راستی من یک دوست نازنین مانند خود شما دارم به نام " اندیشه جاوید" ایشان ساکن تهران و نوازنده تار هستند احتمالن ایشان را نمی شناسید؟!

سیاوش

عجب ... من شنیده بودم انرژی هسته ای حق منه[نگران]

negin

فعلا به خلوت رفتن و دارن ان کار دیگرمیکنند. منم قراربود با شاگردام-خوشبختانه همه 16 سالشونه- بریم زیرزمین غنی سازی که قسمت نشد.