ای غایب از نظر.....!!

میگم: وقتی بری بهشت....یا جهنم...چه فرقی میکنه که طبقه چندمش باشی...؟؟

حالا مگه تونستی با چهارتا مثال شیر و عسل و حوری و پری و .... عمق لذت مادی موجود در بهشت رو درک کنی که دنبال طبقه هفتمی...!!

کسانی هستن که تا آخر عمرشون آرزوی در کنار کشیدن همین حوری پری و سیمین بران زمینی رو دارن....برای اینا طبقه هفتمو ششم فرق هم داره....؟؟

میگم: خوش به حال این اروپاییا....مثل ما این همه زحمت نماز و رمضون و عزاداری و حجاب و زیر سایه دولت اسلامی بودن رو ندارن......آخرش هم منجی ما....میشه "منجی عالم بشریت"..!!

میگم:به نظر تو.....من از آلودگی هوا میمیرم...یا امواج پارازیت....یا بعد از تموم کردن این پست....!!!

/ 10 نظر / 19 بازدید
مستانه

صد در صد بعد ازین پست....مرددددددددددددددددددددددددی....[نیشخند]

ماهی تنگ بلور

این جایی که این آخوندا میگن بهشته ما بهش میگیم خانه فساد قربونت برم[اوه] منجی؟!!![سوال]شما چرا متوجه نیستی؟گناهش و دنیا رو به فساد کشیدنو اروپاییا انجام میدن دیگه...بابا همه زحمتش با اوناس،ما مسلمونا که هی کار خوب میکنیم آقا نمیاد....خدا عمرشون بده ظهورو نزدیک میکنن

عیسی

اره اینجوری بهش فکر نکرده بودم. انتظار رو ما می کشیم و بعد منجی واسه کل عالم بشریت!!!!به این توی اقتصاد چی میگن؟ سواری مجانی

مستانه

خوب سوسک میشی...یا یه بلای آسمونی نازل میشه...بعد[نگران]

اسحق فتحي

آقا شما زنده باشي براي ما بهتره اقلا" يه تلنگري بزني به اين ذهن هاي بي خيال...مطلب جالبي بود اسماعيل جان زنده باشي رفيق..

نهال

[لبخند] مطلبتون جالب بود!!! البته اعتراف می کنم که تندی خوندمش تا وقتی می خوام کامنت بذارم و توش یه سئوال دیگه ازتون بکنم بی احترامی نکرده باشم. دوباره میام دقیق تر می خونمش. اما سئوالم: آقای اسماعیل عزیز، من دنبال اطلاعات دقیق درباره بنگاه های زود بازده هستم. می خوام اگر بتونم یه مطلب با نگاه جامعه شناسی راجع بهش بنویسم. ممکنه اگر اطلاعاتی دارین به من هم منتقل کنین. مرسی

دریای شرقی

پست جالبی بود ...کلی جای سوال داره ...البته واسه اونها یی که مثل عمر فقط قرآن رو بر نیزه کردن وتو همین دنیا کم دورشون حوری و پری نیست وگناه همیشه برای دیگران گناهه وواسه خودشون یک راه فراری پیدا می کنن....بقول استاد فتحی تلنگر خوبیه بر ذهن های بی خیال.

آواز بی صدا

ای بابا حور و پری که تا دلت بخواد تو همین دنیا هم هست....کسائی که تو این دنیا اینا رو اوج لذت و خوشبختی میدونن معلومه که مثالایی که واسه امثال خودشون هم میزنن فراتر از این نیست....مرسی اسماعیل جان پست خوبی بود

وحيد زايري

البته من نفهميدم كه اين پستت شوخي بود و طنز يا جدي يا هر دو ! اگر شوخي بود كه [قهقهه][قهقهه][قهقهه] اگر قاتي پاتي بود كه [تعجب][تعجب][تعجب] اگر هم جدي بود كه بايد بگويم تا آنجا كه من مي دانم بهشت مثل آسمانخراش نيست كه چند طبقه باشد بلكه مرتبت انسانها و درك و فهم آنها است كه موجب طبقه بندي آنها مي شود . نعمات بهشت در دسترس همه است منتها هر كس به مرتبه فهمش از مراتب بالاتر يا پايينتر نعمتهاي آن جهان كه عموما معنويند استفاده مي كند . البته آن جهان سكون ندارد و مراتب انسانها به مرور بالا و بالاتر مي رود . البته عده اي مثل قوچاني و ... خواسته اند با ذهنيت حقير خود بهشت را توصيف كنند و آن را به رنگ كمبودهاي خود در آورده اند كه اين صحيح نيست . اين حوري و قوري و ... هم معلوم نيست چه باشد ! اصلا آنجا عالم عالم ديگري است . من به اين عقيده رسيده ام كه تنها خود انسان است كه مي تواند خود را نجات دهد . اگر كسي نخواهد ، صد و بيست هزار پيامبر هم كاري از دستشان بر نمي آيد . اين تاكيد بيش از اندازه در مورد منجي ، منجر به اين مي شود كه بگوييم دين چيزي كم دارد و اين با آموزه هاي ديني ما نمي شازد .

فرا

خیلی چسبید [نیشخند] خب من با کل مفهوم این دنیا اون دنیا مشکل دارم. یکی باید اول بهم ثابت کنه اون دنیایی هم هست تا بعد بیاد طبقه بندیش کنه برام. ارادت!