تسلیت

باز هم یک هواپیمای توپولف دیگر جان هموطنان عزیزمان را گرفت.....

ساعت ١١:٣٣ دقیقه دیروز با سقوط هواپیمای ایران ایر  شماره ٧٩٠٨  که عازم ارمنستان بود همه ١۴٣ مسافر و ١۴ خدمه آن کشته شدند.

هواپیما ١۶ دقیقه پس از برخاستن از فرودگاه سقوط کرد.....وقتی شنیدم واقعا ناراحت شدم....چند بار دیگه باید هواپیماها سقوط کنن تا بفهمیم که جان مردم ...حداقل برای خودشون مهمه....!!؟؟

برای تمامی ازدست رفتگان طلب آمرزش میکنم...وبه همه بازماندگان که تعدای هم میهن ارمنی را هم در بر میگیرند تسلیت میگیم.    روحشان شاد

 

/ 3 نظر / 21 بازدید
دریا

بنوبه خودم به همه هموطنان تسلیت میگم .. در روزنامه همشهری امروز اومده از سال 1359 تا کنون با احتساب این 168 نفر تعداد کشته شدگان سانحه هوایی به هزارو ششصدوده نفر رسیده است. و این سقو ط چهارمین هواپیمای توپولف در ایران می باشد [ناراحت] با وجود تاکید و اصرار مسئولان صنعت هوایی کشور برایمن نبودن هواپیماهای بلوک شرق و تشکیل کمیته هوا فضا در مجلس هفتم....در دستور کار قرار گرفت ولی با پایان یافتن این دوره مباحث به نتیجه ای نرسید . ولی آذر نوش در زمینه علت اجرایی نشدن این تصمیم در کمیسیون پیشین عمران افزود:وقتی جابجایی و تغییر مدیران ارشد صنعت هوایی کشور بدون اعلام هیچ دلیل و یا اطلاع آنان از این امر انجام می شه،نباید توقع چندانی برای اجرایی شدن مصوبات قبلی داشته باشیم.... تا کی باید شاهد قربانی شدن های اینچنینی واز روی بی برنامه گی باشیم نمیدونم[رویا]

مینا

این روزها به قدری خبر مرگ شنیده ام که نمیدانم چه باید گفت . به قول دوستی در ایران وقتی انسان بخواهد سوار هوابیما بشود باید اشهدش را بخواند . امروز از تهران برگشتم چون مهماندار روسی بود مردم حاضر نبودند چیزهایی رو که پذیرایی میکرد بردارن برای دفاع از حقوق تمام کشته شدگان . به نظرم کار جالبی بود . روح تمام رفتگان شاد .

نسترن

اینجا رو خوب نوشتی : جان مردم حد اقل برای خوشون مهمه ![پلک]